خانه / قالیشویی مناطق / قالیشویی شهران

قالیشویی شهران

قالیشویی شهرانReviewed by عبدالله on Dec 14Rating: ۴.۵قالیشویی شهرانقالیشویی در شهران | کارخانه قالیشویی شهرزیبا از یکی مناطقی که تحت پوشش خود دارد می توان به قالیشویی شهران اشاره کرد که هم در شمالی و هم جنوبی خدمات قالیشویی و شستشو و همچنین مبل شویی و موکت را در منزل ارائه می دهد

قالیشویی شهران

شرکت قالیشویی شهران با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در محدوده شهران شمالی و جنوبی با سرویس دهی ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در روز های تعطیل آماده خدمت به شما عزیزان می باشد.

قالیشویی شهران

وقتی شما با قالیشویی شهران تماس حاصل می فرمایید تلفن شما را یکی از مشاوران ما جواب می دهد ، مشاوره ای ما در اختیار شما قرار داده ایم برای همه سوال های شما که قالیشویی را یک کار دشوار فکر می کند جواب قانع کننده ای دارد. شما بعد از گفتگو با مشاوران ما یک زمان و تاریخ دقیق برای تحویل قالی ها و فرش و.. مشخص می کنید و شرکت ما در همان وقت پرسنل خود را برای تحویل قالی ارسال می کند.

قالیشویی شهران به دلیل بزرگ بودن مساحت کارخانه و استفاده از افراد زیاد قالی های شما رابه بهترین شکل و طبق اصول اسلامی شستشو کرده و پس از طی چند مرحله شستشو قالی های شما خش و لول و در داخل کیسه های مخصوص به هر نوع قالی قرارداده و تحویل می دهیم.

نرخ و هزینه قالیشویی ثابت نبود و طبق متراژ فرش محاسبه می شود که در همان مرحله اول که شما با ماتماس می فرمایید و با مشاور ما گفت گو می کنید قیمت توافقی حساب شده و دیگر هیچ هزینه اضافه در حین و انجام شستشو از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید در همین روز های آخر سال اقدام به خانه تکانی دهید و هرچه زود تر این کار را تمام کنید می توانید بخش اصلی خانه تکانی که همان قالیشویی می باشد را به قالیشویی شهران بسپارید و خیال خود را ازین بابت تضمین کنید همچنین شرکت ما پرسنلی برای شستشو مبلمان و فرش در منزل دارد که برای اطلاعات بیشتر بر روی مبل شویی در منزل کلیک کنید

با تمام توضیحاتی که در بالا گفتم و هیج کم کاستی ندارد ( در صورت داشتن نظر و انتقادات می توانید از فرم زیر همین مطلب اقدام فرمایید) می توانید با یکی از شماره تلفن های قالیشویی ما تماس حاصل فرمایید.

۴۴۳۰۳۳۹۷۴۴۳۱۳۶۸۶۴۴۷۰۰۱۷۱

۴۴۷۰۱۹۸۶۴۴۸۰۵۸۸۷۲۲۳۴۱۴۷۵

همچنین ببینید

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهرانReviewed by کاربران on Aug 5Rating: ۵.۰قالیشویی غرب تهرانشرکت قالیشویی شهرزیبا با بیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.